Адреса

Суми,

вул. Лінійна, 15

СТО

Пн.- Пт. 09 00 - 19 00

Сб.- Нд. 09 00 - 15 00

Мийка

Пн.- Сб. 08 00 - 20 00

Нд. 09 00 - 18 00

Телефони

099 493 7170 (СТО)

099 493 7170 (Мийка)

068 493 7170 (Viber)

Станція технічного обслуговування

Ремонт машини, вибір запчастин, розв'язання безлічі технічних завдань. Ми даємо гарантію на свою роботу.

Ремонт підвіски: основні ознаки несправностей

Підвіска автомобіля – це складна система, яка відповідає за комфортну та безпечну їзду, а також за керованість транспортного засобу. Несправності підвіски можуть суттєво вплинути на поведінку автомобіля на дорозі та призвести до небезпечних ситуацій.

Якщо ви чуєте скрипіння, стуки або гудіння під час їзди, це може свідчити про зношення або пошкодження елементів підвіски. Ці звуки можуть бути викликані зношеними амортизаторами, пружинами або втулками.

Вібрація керма під час руху або гальмування може вказувати на проблеми з підвіскою, такими як зношені підшипники або дисбаланс коліс. Це може вплинути на керованість автомобіля та вашу безпеку на дорозі.

Якщо ви помітили, що шини зношуються нерівномірно, це може бути ознакою неправильної роботи підвіски або проблем з регулюванням розвалу-сходження. Регулярна перевірка шин допоможе виявити ці проблеми на ранніх стадіях.

Якщо ваш автомобіль став надто жорстким або, навпаки, занадто м’яким під час їзди, це може свідчити про проблеми з амортизаторами або пружинами. Несправності цих елементів впливають на комфорт та безпеку під час руху.

Якщо ви помітили будь-які ознаки несправностей підвіски, не відкладайте їх вирішення на потім. Завітайте до Автокомплексу «ПРОФЕСІОНАЛ», ми гарантуємо високу якість обслуговування, швидке виконання робіт та індивідуальний підхід до кожного клієнта.