Адреса

Суми,

вул. Лінійна, 15

СТО

Пн.- Пт. 09 00 - 19 00

Сб.- Нд. 09 00 - 15 00

Мийка

Пн.- Сб. 08 00 - 20 00

Нд. 09 00 - 18 00

Телефони

099 493 7170 (СТО)

099 493 7170 (Мийка)

068 493 7170 (Viber)

Станція технічного обслуговування

Ремонт машини, вибір запчастин, розв'язання безлічі технічних завдань. Ми даємо гарантію на свою роботу.

Полірування кузова: що варто знати перед процедуро

Полірування кузова автомобіля – це важлива процедура, яка допомагає не тільки відновити блиск і красу вашого автомобіля, але й захистити лакофарбове покриття від впливу навколишнього середовища.

З часом лакофарбове покриття автомобіля може втратити свій блиск через вплив ультрафіолетових променів, пилу, бруду та хімічних речовин. Полірування допомагає повернути автомобілю первісний вигляд та відновити його блиск.

Полірування створює захисний шар на поверхні кузова, який допомагає захистити лакофарбове покриття від подряпин, окислення та інших пошкоджень. Це подовжує термін служби покриття та зберігає його красу.

Полірування дозволяє усунути дрібні подряпини, потертості та інші незначні дефекти, які можуть з’явитися на кузові автомобіля під час експлуатації. Це надає поверхні рівномірного та гладкого вигляду.

Це процедура, яка може зайняти від кількох годин до цілого дня, залежно від стану кузова та обсягу робіт. Наші фахівці забезпечують якісне виконання робіт, щоб ваш автомобіль виглядав бездоганно.

Якщо ви хочете повернути блиск та захистити кузов вашого автомобіля, запрошуємо вас до Автокомплексу «ПРОФЕСІОНАЛ«. Ми гарантуємо професійне полірування кузова, яке забезпечить вашому автомобілю ідеальний вигляд та надійний захист.