Адреса

Суми,

вул. Лінійна, 15

СТО

Пн.- Пт. 09 00 - 19 00

Сб.- Нд. 09 00 - 15 00

Мийка

Пн.- Сб. 08 00 - 20 00

Нд. 09 00 - 18 00

Телефони

099 493 7170 (СТО)

099 493 7170 (Мийка)

068 493 7170 (Viber)

Станція технічного обслуговування

Ремонт машини, вибір запчастин, розв'язання безлічі технічних завдань. Ми даємо гарантію на свою роботу.

Гальмівна система: як зберегти безпеку вашого автомобіля

Гальмівна система є однією з найважливіших систем автомобіля, яка безпосередньо впливає на вашу безпеку та інших учасників дорожнього руху. У Автокомплексі «ПРОФЕСІОНАЛ» ми пропонуємо професійні послуги з обслуговування та ремонту гальмівної системи, щоб забезпечити її надійну роботу та ваш спокій на дорозі.

Гальмівна система відповідає за зупинку автомобіля в найкоротші терміни. Будь-яка несправність може призвести до серйозних аварійних ситуацій, тому важливо регулярно перевіряти та обслуговувати гальма.

Регулярне технічне обслуговування допомагає виявити та замінити зношені деталі, що дозволяє уникнути серйозних поломок та продовжити термін служби гальмівної системи.

Гальмівні колодки є одними з найбільш зношуваних деталей. Їх регулярна заміна є запорукою ефективного гальмування. Наші фахівці перевіряють стан колодок та замінюють їх при необхідності.

Гальмівні диски також зношуються з часом. Ми перевіряємо їх стан, проводимо необхідну чистку або заміну, щоб забезпечити рівномірне та ефективне гальмування.

Завітайте до Автокомплексу «ПРОФЕСІОНАЛ» та забезпечте собі та іншим учасникам дорожнього руху безпеку на дорозі завдяки надійній роботі гальмівної системи. Автокомплекс «ПРОФЕСІОНАЛ» – ваш надійний партнер у догляді за автомобілем!