Адреса

Суми,

вул. Лінійна, 15

СТО

Пн.- Пт. 09 00 - 19 00

Сб.- Нд. 09 00 - 15 00

Мийка

Пн.- Сб. 08 00 - 20 00

Нд. 09 00 - 18 00

Телефони

099 493 7170 (СТО)

099 493 7170 (Мийка)

068 493 7170 (Viber)

Станція технічного обслуговування

Ремонт машини, вибір запчастин, розв'язання безлічі технічних завдань. Ми даємо гарантію на свою роботу.

Ефективний ремонт авто

Ефективний ремонт авто: професійні послуги від компанії Автокомплекс “ПРОФЕСІОНАЛ”
У сучасному світі автомобіль став не лише засобом пересування, а й частиною нашого повсякденного життя. Тому важливо, щоб наш транспорт завжди був у найкращому стані. Іноді, незалежно від того, наскільки добре ми доглядаємо за автомобілем, він все одно потребує професійного ремонту.
Автокомплекс «ПРОФЕСІОНАЛ» пропонує вам широкий спектр послуг з ремонту автомобілів будь-якої марки та моделі. Наші професіонали мають багаторічний досвід у сфері автосервісу та гарантують вам високу якість робіт.

Ми здійснюємо:

  • Діагностику та ремонт двигуна. Від найпростіших до найскладніших випадків, наші експерти знайдуть причину поломки та відновлять роботу вашого двигуна.
  • Шиномонтаж та балансування коліс. Встановлення нових шин, ремонт проколів, балансування – ми забезпечимо правильну роботу вашого авто на будь-якій дорозі.
  • Ремонт амортизаторів, стабілізаторів, підвісок – все це ми виконаємо швидко та якісно.
  • Від діагностики до ремонту електричних систем та комп’ютерної діагностики – ми зробимо все, щоб ваш автомобіль працював на вас бездоганно.

Не гайте часу на важливі ремонти – звертайтеся до нас! Автокомплекс «ПРОФЕСІОНАЛ» завжди готові допомогти вам з будь-якими проблемами вашого авто.